Turkish English Arabian Deutch

 
Hoşgeldiniz
Özgün tasarımları ve yüksek kalitesiyle müşterilerimize sunulan ürünlerimiz, iç ve dış pazarda güvenle kullanılmaktadır. Sektöründe lider durumda olan firmamız, müşteriye karşı sorumluluğunun farkında...

Yeni Fabrikamıza Taşındık
7.000 metrekare kapalı alanda üretim yaptığımız yeni fabrikamıza taşındık. Yeni tesisimizle beraber, makine parkımızı genişletip, ürünlerimizdeki yüksek kaliteyi sürdürerek sizlere daha hızlı hizmet verebiliyor olacağız.

Teknoloji
Üretimimiz, termoform işlemine bağlı olarak, yüksek ısı, basınç ve vakum ile yapılmaktadır. Yüksek teknolojik altyapı ve son teknoloji makine parkımız ile üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Kalite Politikamız
Amacımız, yüksek kalitede olan ürünlerimizi, zamanında ve rekabetçi fiyatlarla temin ederek, en üst "müşteri memnuniyetini" sağlamaktır. Proses yönetim politikamız, size ürünlerimizi en üst standartta sunma garantisi sağlamaktadır.1999 yılında İzmir Serbest Bölge'de kurulan Vempi, üretimine endüstriyel insertler (seperatörler) ile başlamış, 2004 yılında firma PET levha çekme hattıyla birlikte gıda sektöründe kullanılan sızdırmaz kap ve pet levha üretimi ile yoluna devam etmiştir.

 

 
 

Tel: 00 90 236 214 02 90-91-92 - info@vempi.com
Muradiye Sanayi Bolgesi 45140 İnönü Mah. 28. Sok. No:13 Manisa/TURKİYE